سرطان خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

سرطان: خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

75 درصد از خبرنگاران آمریکایی متقلبند/ آیا باید هزینه دفاع از اروپا را بدهیم ، ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه تحرکات خود جهت انتخابات میان‌دوره‌ای 2018 کنگره، در ایالت مونتانا ضمن تاختن به مواضع دموکرات‌ها و رسانه‌های مخالف گفت که 75 درصد..

ادامه مطلب

اوباما جای من بود، قهرمان ملی می‌شد، اون&quot، روابط خوبی با &quot/ دارم ، ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا در پاسخ به منتقدانش راجع به تجدید روابط با کره‌شمالی گفت: اگر جای او اوباما بود، بابت دیدار با کیم جونگ اون به عنوان قهرمان مورد ..

ادامه مطلب

حمله تروریستی یک زن تکفیری به یک فروشگاه در فرانسه

به گزارش ایلنا به نقل از آسوشیتدپرس، یک زن با استفاده از تیغ برش به افراد حاضر در یک فروشگاه مواد غذایی در شهر «سین سورمر» در جنوب فرانسه حمله کرد. ..

ادامه مطلب

آماده ارائه گزینه‌های نظامی درسوریه هستیم / ماتیس

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد: در حال ارزیابی اطلاعات مربوط با حمله شیمیائی در سوریه هستیم و ارتش آمریکا هرگاه که رئیس‌ جمهوری مناسب بداند، آماده ارائه گزینه های..

ادامه مطلب

شرط جالب اردوغان جهت استعفا از پست ریاست جمهوری

رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد تنها به یک شرط حاضر است از سمت ریاست‌جمهوری این کشور کناره‌گیری کند.  شرط جالب اردوغان جهت استعفا از پست ریاست جمهوری ..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا از مذاکره اربیل- بغداد حمایت می‎کند / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نامه‎ای خطاب به نخست وزیر اقلیم کردستان عراق از مذاکره اربیل- بغداد حمایت کرد. موگرینی: اتحادیه اروپا از ..

ادامه مطلب

رهبران دنیا می دانند حرف های ترامپ نادرست است / کورکر

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا در تصویر العمل به حملات لفظی مدیر جمهور آمریکا به وی اعلام کرد که رهبران دنیا می دانند که سخنان ترامپ نادرست است. ..

ادامه مطلب

اعضای خارجی داعش زیاد از چه کشورهایی هستند؟

بر اساس تحقیقات چند موسسه بین‌المللی، مراکشی‌ها و تونسی‌ها به ترتیب بیش از اتباع سایر کشورها به گروه تروریستی داعش پیوسته‌اند. اعضای خارجی ..

ادامه مطلب

اصلاحات ولیعهد تازه عربستان مشمول بر همه چیز به جز سیاست / چتم هاوس

“گرفتاری واقعی هنوز نیامده است”؛ این نتیجه گزارشی است که پژوهشکده انگلیسی چتم هاوس در خصوص سناریوهایی که در انتظار محمد بن سلمان، ولیعهد عرب..

ادامه مطلب

تلاش قطر جهت بازگشایی آسمان همسایگانش بی‌نتیجه ماند

تلاشهای قطر جهت توسل به آژانس هواپیمایی شرکت ملل متحد (ایکائو) به منظور وادار ساختن همسایگانش جهت گشایش فضایی هوایی‌شان به روی پروازهای شرکت هواپیمایی..

ادامه مطلب