سرطان خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

سرطان: خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری در سینما آرزویی نداشته و ندارم ، اگر به گذشته برگردم هیچ وقت بازیگر نمی‌شوم

بازیگر “می‌خواهم زنده بمانم” گفت: متاسفانه فیلمنامه‌های ما زیاد جهت مردها نوشته می‌شوند و همین قضیه، بازیگری را جهت بازیگران زن سخت کرده است. 

در سینما آرزویی نداشته و ندارم ، اگر به گذشته برگردم هیچ وقت بازیگر نمی‌شوم

اگر به گذشته برگردم هیچ وقت بازیگر نمی شوم/در سینما آرزویی نداشته و ندارم

عبارات مهم : جایزه

بازیگر “می خواهم زنده بمانم” گفت: متاسفانه فیلمنامه های ما زیاد جهت مردها نوشته می شوند و همین قضیه، بازیگری را جهت بازیگران زن سخت کرده هست.

فاطمه گودرزی بازیگر سینما٬ تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با میزان، نظر خود در مورد اوضاع کنونی سینمای کشور عزیزمان ایران را اینگونه تشریح کرد: سینمای این روز ها را نسبت به گذشته بسیار زیاد دوست دارم، لیکن جوانان وارد سینما شده است اند و همین حضور جوانان باعث حضور ایده های نو در سینمای کشور عزیزمان ایران شده است و خوشبختانه در هر جشنواره شاهد حضور فیلم اولی های خوش آتیه هستیم.

در سینما آرزویی نداشته و ندارم ، اگر به گذشته برگردم هیچ وقت بازیگر نمی‌شوم

بازیگر فیلم می خواهم زنده بمانم راجع به مشکل عرصه بازیگری و کسب جوایز جهت زنان تاکید کرد: متاسفانه فیلمنامه های ما زیاد جهت مردها نوشته می شوند و همین قضیه، بازیگری را جهت بازیگران زن سخت کرده هست. البته از نظر من جایزه نباید جهت یک بازیگر ملاک مهمی باشد. هر بازیگری باید تمام توانایی های خود را در هر نقشی که به او می دهند ارائه دهد. حال اینکه جایزه بگیرد یا نه به سلیقه داوران بستگی دارد.

وی راجع به میل شخصی اش جهت دریافت جوایز سینمایی افزود: جایزه انسان را تشویق می کند، ولی تاثیر چندانی در آینده کاری ندارد بلکه شاید باعث منزوی تر شدن هر بازیگری شود و به همین خاطر از نظر من چیزی که اهمیت دارد جایزه گرفتن نیست بلکه باید جهت رضایت مخاطب کار کرد.

بازیگر “می‌خواهم زنده بمانم” گفت: متاسفانه فیلمنامه‌های ما زیاد جهت مردها نوشته می‌شوند و همین قضیه، بازیگری را جهت بازیگران زن سخت کرده است. 

بازیگر فیلم “جنگ نفت کش ها” به همین جهت ادامه داد: جهت من به شخصه این جور جوایز اهمیتی ندارد. تلاش می کنم هرچه در چنته دارم را ارائه دهم. با همین نگاهم به بازیگری جایزه هم گرفته ام، ولی نه اینکه آن نقش را جهت آن جایزه ایفا کرده باشم.

وی آرزو های خود در عرصه بازیگری را اینگونه شرح داد: هیچ وقت در سینما آرزویی نداشته و ندارم. اگر کاری کردم به خاطر علاقه ام به بازیگری بوده است و اینکه بگویم آرزوی جایزه فجر و یا فلان جایزه را داشته ام درست نیست. شاید اگر به گذشته برگردم اصلاً بازیگری را گزینش نکنم.

گودرزی در مورد فعالیت های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: به تازگی بازی در فیلم آتش و قداره به کارگردانی محمد عرب را به آخر رسانده ام. نقش بسیار متفاوتی را در این فیلم ایفا کردم و مخاطب بدون شک با اتفاق تازه ای از من روبرو خواهد شد. آتش و قداره فیلمی با مضمون جوانمردی است و من در آن نقش مادر “مرجان” شخصیت مهم فیلم را بازی می کنم. در این پروژه حسین یاری، نیما شاهرخ شاهی، علی صادقی و محسن افشانی از جمله سایر بازیگرانی هستند که جلوی دوربین رفته اند.

در سینما آرزویی نداشته و ندارم ، اگر به گذشته برگردم هیچ وقت بازیگر نمی‌شوم

واژه های کلیدی: جایزه | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | سینمایی | بازیگران | بازیگران زن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs