سرطان خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

سرطان: خودکشی تحقیقات اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ناکامی مرد همسرکش در خودکشی با فوت موش

مرد جوان که بعداز قتل همسر 20 ساله‌اش با خوردن فوت موش قصد خودکشی داشت، ناکام ماند. او هنگامی که نتوانست خودکشی کند تسلیم پلیس شد. 

ناکامی مرد همسرکش در خودکشی با فوت موش

عبارات مهم : خودکشی

مرد جوان که بعداز قتل همسر 20 ساله اش با خوردن فوت موش قصد خودکشی داشت، ناکام ماند. او هنگامی که نتوانست خودکشی کند تسلیم پلیس شد.

به گزارش جام جم آنلاین، اوایل هفته گذشته مردی میانسال با پلیس شهریار در غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از کشف جسد دختر 20 ساله اش در منزل ارزش در یکی از محله های شهر یار خبرداد.

ماموران با حضور در این منزل مشاهده کردند، جسد زن جوان در اتاق نشیمن در حالی افتاده بود که لباس بیرون از منزل به تن داشته و شال سیاهی به دور گردنش گره خورده بود. بررسی ها نشان می داد او به قتل رسیده هست. عنوان به بازپرس کشیک قتل دادسرای شهریار گزارش شد. با هماهنگی قضایی تیم بررسی صحنه جرم و گروهی از کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی خاص غرب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در این منزل حاضر شدند. بررسی های تیم جنایی نشان می داد ساعت ها از فوت وی می گذرد. وسایل منزل به هم ریخته نبود. ماموران احتمال دادند مردی آشنا وارد منزل شده است و مقتول را در حالی که قصد ترک منزل داشته، خفه کرده است.

ناکامی مرد همسرکش در خودکشی با فوت موش

پدر مقتول جهت ادامه تحقیقات به اداره آگاهی انتقال یافته شد. او به افسر تحقیق گفت: دخترم با برادرزاده ام ازدواج کرده و ثمره زندگی آنها، پسری 8 ماهه هست. من و دامادم با هم به عنوان گچ کار در ساختمان ها کار می کردیم. دخترم مدتی بود با همسرش درگیری و اختلاف داشت . امروز صبح قراربود دو نفری به محل کار برویم. ولی دامادم با من تماس گرفت و با ادعای این که حالش خوب نیست گفت سرکار نمی آید.

وی افزود: عصر بعد از کار چند بار با گوشی دخترم و شوهرش و حتی منزل آنها تماس گرفتم تا جویای حال دامادم شوم ولی کسی پاسخگو نبود. دلنگران شدم. عوض کردن مسیردادم و به سمت منزل آنها رفتم. هر چه به در کوبیدم کسی در را بازنکرد. سراغ آن دو را از همسایه ها گرفتم که اظهار بی اطلاعی کردند.

مرد جوان که بعداز قتل همسر 20 ساله‌اش با خوردن فوت موش قصد خودکشی داشت، ناکام ماند. او هنگامی که نتوانست خودکشی کند تسلیم پلیس شد. 

پدر مقتول ادامه داد: دلم بدجوری شور می زد. بنابراین قفل در را شکستم و وارد منزل دخترم شدم. چند بار او و شوهرش را صدا زدم که هیچ کدام پاسخ ندادند. همین که پا به اتاق نشیمن آنها گذاشتم با جسد دختر 20 ساله ام که روی فرش اتاق افتاده بود، روبه رو شدم. با فریادهای من، همسایه ها با خبر شدند و به پلیس زنگ زدند. خبری از دامادم و نوه 8 ماهه ام نبود.

در ادامه تحقیقات معلوم شد او شب قبل از کشف جسد زن جوان، همراه پسر 8 ماهه اش به منزل خواهرش در قیام دشت رفته هست. ماموران با کشف این سرنخ جهت یافتن او به منزل خواهرش رفتند و به تحقیق از او و خانواده اش پرداختند. تحقیقات از آنها نشان می داد، متهم شب به منزل آنها رفته و مدعی شده است حال همسرش خوب نیست و می خواهد او را به بیمارستان ببرد. به همین خاطر نوزاد هشت ماهه را آنجا گذاشته و رفته بود.

با مشخص شدن این موضوع، روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. تحقیقات ادامه داشت تا این که مرد همسرکش که همه راه های فرار را به روی خود بسته می دید،دو روز پیش تسلیم شد.

ناکامی مرد همسرکش در خودکشی با فوت موش

متهم به قتل 26 ساله به افسر تحقیق گفت: من و همسرم مدتی بود که به خاطر دخالت های خانواده هایمان درگیری داشتیم. شبی که جنایت رخ داد دوباره برسر این دخالت ها درگیر شدیم. همسرم لباس هایش را پوشید .قهر کردو می خواست با برداشتن پسرمان به منزل پدری اش برود. عصبانی شدم و یک لحظه کنترل خود را از دست دادم. او را خفه کردم. هنگامی که به خود آمدم دیدم اوفوت شده است هست. خیلی پشیمان شده است و مانده بودم چه کنم. فرزندم را به منزل خواهرم بردم و بعد از آن فرار کردم.

متهم به قتل ادامه داد: چند روز سرگردان بودم. زمانی که متوجه شدم پلیس در جست وجوی من هست، رفتم و از مردی فوت موش خریده و خوردم تا شاید پیش از دستگیری بتوانم به زندگی ام آخر دهم که نشد و زنده ماندم. کمی که حالم بهتر شد و همه راه های فرار را بر روی خود بسته دیدم، تصمیم گرفتم تسلیم پلیس شوم.

مرد جوان که بعداز قتل همسر 20 ساله‌اش با خوردن فوت موش قصد خودکشی داشت، ناکام ماند. او هنگامی که نتوانست خودکشی کند تسلیم پلیس شد. 

عامل جنایت بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

واژه های کلیدی: خودکشی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs